Otrzęsiny 2013

Dnia 3 października 2013 roku odbył się „chrzest” klas pierwszych. Zabawa zaczęła się o 16.00. Wszystkie klasy pierwsze były już na dużej sali gimnastycznej z wychowawcami. Otrzęsiny prowadziły Magdalena Kisielińska i Wioletta Wołoszka. W jury zasiedli: Pani dyrektor Magdalena Olszewska – Silna, pan Ireneusz Dyć, a z uczniów Patrycja Łukaszuk z klasy 2e i Kacper Łyś z klasy 3a. Konkurencje, które przygotowały klasy trzecie podobały się pierwszakom. A były to: przedstawienie klasy za pomocą piosenki, skeczu lub wiersza, rozpoznawanie wychowawczyni na zdjęciach z lat dziecięcych, rysowanie jej z zasłoniętymi oczami. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat naszej szkoły, a przedstawiciele z każdej klasy przebierał się za kota. Zwyciężyła klasa I F z wychowawczynią Dorotą Kępą. Po otrzęsinach odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Było wesoło i przyjemnie. Czekamy na kolejną dyskotekę.

Skip to content