Wyjazd integracyjny kl. I

23 września 2013r. wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do wioski indiańskiej w Grali. Ponieważ pogoda nam dopisała, mogliśmy spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu. Przy wejściu do wioski czekał na nas Wódz indiański w towarzystwie dwóch uroczych Indianek. Każda klasa otrzymała swoje barwy i rozpoczęła się rywalizacja: wyścigi rzędów, przeciąganie liny,  rysowanie symboli indiańskich itp. W przerwie między zawodami był czas na wspólny posiłek przy grillu lub przy ognisku i na degustację indiańskiej herbatki. Tak spędzone chwile pozwoliły nam bliżej się poznać i zaprezentować swoje zdolności plastyczne, organizacyjne, sportowe itp.
Tego typu impreza stała się już tradycją w naszej szkole. Ciekawe dokąd pojadą pierwszaki w przyszłym roku szkolnym?

Skip to content