II Siedlecki Test Historyczny

8 listopada 2013 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżyreckiego odbył się II Siedlecki Test Historyczny „Walka Polaków o niepodległość w latach 1914-1956” organizowany przez IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach pod patronatem warszawskiego oddziału IPN. Uczniowie szkół gimnazjalnych swoją wiedzę sprawdzili wcześniej, bo już 28 października. Test dla uczniów gimnazjów dotyczył historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem dziejów miasta Siedlce. W konkursie tym drużyna z naszej szkoły w składzie: Jakub Karpiński z 3c, Miłosz Markowicz z 3c oraz Łukasz Celiński z 3f zajęła I miejsce. Mamy również sukcesy indywidualne – Jakub Karpiński zajął I miejsce, a Miłosz Markowicz II.
Zwycięzców do konkursu przygotowała pani Małgorzata Woźnica, Łukasz Celiński jest uczniem pani Agnieszki Karpińskiej.

Skip to content