Legia Warszawa!!!

Ivica Vrdoljak

Miroslav Radović

Tomasz Jodłowiec

W dniu 26 listopada 2013 roku w sali Publicznego Gimnazjum nr 1 gościli reprezentanci drużyny piłkarskiej Legia Warszawa, obecnego Mistrza Polski: Ivic Vrdoljak, Miroslav Radović i Tomasz Jodłowiec. Spotkanie zorganizowano dzięki pomocy członków Stowarzyszenia Klubu Kibica Legii Warszawa „Sekcja Sympatyków” oraz gościnności dyrektora szkoły – p. Magdaleny Olszewskiej – Silnej i nauczycieli wychowania fizycznego. Spotkanie prowadził znany wszystkim spiker ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej – p. Wojciech Hadaj. Zawodników przywitano okrzykami „Mistrzem Polski jest Legia…” Licznie zgromadzona młodzież z siedleckich szkół mogła zadawać interesujące ją pytania na tematy dotyczące kariery sportowej i życia prywatnego przybyłych zawodników oraz wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez gości, którzy nagradzali najlepiej odpowiadających klubowymi pamiątkami. Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf czy podpisać piłkę.

Była to niepowtarzalna okazja, dlatego że następne takie spotkanie może się odbyć dopiero za jakiś czas.
Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne imprezy tego typu w naszej szkole.

źródło: legia.com