Charytatywny Koncert Talentów w „Podlasiu”

6 grudnia 2013 roku w sali widowiskowej Podlasie odbył się charytatywny Koncert Talentów. Środki zebrane w czasie przygotowań do tej uroczystości zostały przekazane dla Domu Małego Dziecka w Siedlcach. Organizatorem imprezy było I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa. W tym roku również nasze gimnazjum wzięło udział w tym przedsięwzięciu. W czasie koncertu swoje talenty wokalne, instrumentalne i taneczne zaprezentowali głównie licealiści. Naszą szkołę godnie zaprezentowały: Olga Ślepowrońska i Wiktoria Nasiłowska z klasy IIa, Patrycja Kucharek z klasy IIIa, Weronika Czapska z klasy Ia oraz Paulina Radzikowska z klasy IIId. Wszystkie uczennice wspaniale zaśpiewały wybrane przez siebie utwory, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Ich występy w niczym nie ustępowały starszym kolegom. Oprócz dyrekcji, grona pedagogicznego i licealistów z Prusa, na widowni zasiadła również klasa Ia pod opieką p. Agnieszki Karpińskiej.

Skip to content