Wyniki konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w grudniu 2013 roku wzięli udział w konkursie i własnoręcznie wykonali Kartkę świąteczną. Wasze prace zachwyciły nas i dowiodły, że macie mnóstwo pomysłów. Jury w składzie – p. Bożena Prachnio, p. Monika Walęcka i p. Małgorzata Ponikowska zdecydowało przyznać nagrody następującym uczniom:

Miejsce I

Wiktoria Zdunek kl. 1d       Kamila Zboina kl. 1a
Miejsce II

Natalia Lichaczewska kl 1d
Miejsce III

Dominika Kalicka kl. 1d

Przy ocenie pracy brano pod uwagę estetykę wykonania, pomysł na kartkę, wkład pracy własnej i oczywiście życzenia w języku angielskim. Niektóre kartki nie miały niestety życzeń, co spowodowało ich dyskwalifikację.
Zwycięzcom gratulujemy (szczególnie klasie 1d, która zdobyła wszystkie miejsca : ) i zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac na angielskim blogu ENGLISH ZONE (w polecanych linkach).

Monika Walęcka i Małgorzata Ponikowska

Skip to content