Konkursy z języka angielskiego

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursach języka angielskiego, które odbędą się jeszcze przed feriami.

1. Konkurs języka angielskiego dla klas uczących się języka angielskiego jako drugiego języka, czyli dla klas 3e i 3g. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie tylko z tych klas. Zazwyczaj nie maja oni szans z uczniami, którzy uczą się języka angielskiego w wymiarze 3 godzin w tygodniu, dlatego TEN KONKURS jest tylko dla nich. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszym blogu ENGLISH ZONE (w polecanych linkach). Szukajcie wpisu pt. KONKURS DLA 3e I 3g.

2. Konkurs ortograficzny z języka angielskiego, do którego mogą przystąpić wszyscy uczniowie naszej szkoły. Szczegóły również na ENGLISH ZONE – w zakładce ORTOGRAFIA na górze strony. Znajdziecie tam termin konkursu, zagadnienia i przykładowe zadania do poćwiczenia.

Zachęcamy do udziału w konkursach. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego.
Małgorzata Ponikowska i Monika Walęcka

Skip to content