I turniej tenisa stołowego 2014

18.01.2014 r. w sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego – p. Ireneusza Dycia i p. Pawła Kuligowskiego.
Do turnieju przystąpiło 18 osób (15 chłopców i 3 dziewcząt). Rywalizacja toczyła w tzw. „systemie rosyjskim”, w którym przegrany z pary miał jeszcze szansę gry o trzecie miejsce.
W klasyfikacji dziewcząt pierwsze miejsce uzyskała uczennica z klasy 2g – Monika Świniarska, drugie miejsce zajęła Natalia Somla z 1e, zaś trzecie Aleksandra Ignaciuk z 3f, natomiast klasyfikację chłopców wygrał uczeń z klasy 1e – Dominik Czyżewski przed Michałem Rozwadowskim z klasy 1d, trzecie miejsce zajął Jakub Kobyliński z klasy 1e.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 8.02.2014 r. o godz. 9.00.
Liczymy na jeszcze większą frekwencję!

Skip to content