Koszykarki po raz kolejny na podium – mamy SREBRO!

21 marca 2014 r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim koszykarki naszego gimnazjum podjęły walkę finałową o wejście do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Podopieczne p. Ewy Gałęzowskiej i p. Arkadiusza Mazurkiewicza w pierwszym spotkaniu zmierzyły się z Gimnazjum nr 1 Mińsk Mazowiecki, zwyciężając 62 : 25. Koszykarki PG1 podjęły rywalizację o pierwsze miejsce z Gimnazjum nr 2 Sokołów Podlaski. Pomimo starań sokołowianki okazały się lepsze. Ostatecznie nasze koszykarki zdobyły srebrny medal i zajęły II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Skład zwycięskiej drużyny:
1. Eliza Zalewska 2c
2. Angelika Strzałek 2c
3. Dominika Paczóska 2c
4. Natalia Domańska 2c
5. Izabela Cabaj 2c
6. Monika Dziołak 2c
7. Paulina Komar 2c
8. Sara Kwiatkowska 1e
9. Natalia Somla 1e
10. Marta Baczyńska 1e
11. Aleksandra Góral 1e
12. Weronika Kraszewska 1e
13. Katarzyna Jońska 1e
Cieszymy się z sukcesów zespołu p. Ewy Gałęzowskiej i p. Arkadiusza Mazurkiewicza. Wielkie gratulacje!!!

Skip to content