Pierwszy Dzień Wiosny z Samorządem Uczniowskim

Konkurs  „Pokaż Swój Talent”.

Dnia 21 marca 2014 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się konkurs  pt. „Pokaż Swój Talent”. To już trzecia edycja tego konkursu. Wzięli w nim udział uzdolnieni wokalnie, tanecznie i werbalnie uczniowie naszej szkoły. Artystów oceniało jury w składzie:
p. Małgorzata Rudnicka – nauczyciel muzyki,
p. Małgorzata Ponikowska – nauczyciel języka angielskiego,
Wioletta Wołoszka z kl. 3a – przewodnicząca szkoły,
Magdalena Kisielińska z kl. 3c – zastępca przewodniczącej,
Magdalena Dziewulska z kl. 2e – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.
Wśród uczestników konkursu najwięcej było wokalistów prezentujących angielskie covery, ale …
Po pełnych wzruszeń występach i burzliwych naradach komisji konkursowej laureatami  zostali:
I miejsce – Mikołaj Łuka z kl.1a (beatbox ),
II miejsce – Paulina Radzikowska z kl. 3d (melorecytacja- rap),
III miejsce –Wiktoria Ratyńska z kl. 1f ( jazz taniec).
Konferansjerką konkursu była Karolina Kobylińska z kl. 2e, a dokumentację  fotograficzną wykonał  Kacper Łyś z kl. 3a. Imprezę zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: p. Dorotą Kępą i p. Katarzyną Ozdobą. Wszystkim uczestnikom, którzy piosenką, wierszem i tańcem powitali wiosnę, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w realizacji swoich marzeń.

Najoryginalniejsze przebranie na Dzień Wiosny.

W pierwszy Dzień Wiosny, który wg naukowców od tego roku do 2102 powinien być obchodzony 20 marca, Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najoryginalniejsze przebranie klasowe. Po ciężkich sporach i licznych tajnych głosowaniach szanowne jury wyłoniono w końcu dwóch zwycięzców, a mianowicie klasę 2A i klasę 3D.

Gratulujemy zwycięzcom !

Skip to content