Pierwszy Dzień Wiosny na sportowo

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny nauczyciele wychowania fizycznego: p. Ireneusz Dyć, p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Aneta Tomaszewska, p. Paweł Kuligowski, p. Mirosław Filimoniuk, p. Ewa Gałęzowska zorganizowali Dzień Sportu w naszej szkole.
Odbyły się następujące konkurencje: wyścigi rzędów dla klas I, mecze  w ringo dla klas II i koszykówki dla klas III. Wśród klas I najlepsza okazała się klasa Ia, w klasach II – klasa IIa, natomiast w klasach III zwyciężyła klasa IIIe. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na koniec rozgrywek został rozegrany mecz w ringo i siatkówkę pomiędzy uczniami naszego gimnazjum a nauczycielami.
Wszystkim uczestnikom wiosennych zabaw serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok licząc na jeszcze większą frekwencję.

Skip to content