VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików”

W dniach 27-30 marca 2014 roku, w obiektach Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego „DRAGON” odbyły się VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików”. W imprezie wzięli udział zawodnicy i zawodniczki w grupie wiekowej młodzików i juniorów młodszych w konkurencjach strzelania z pistoletu i karabinka pneumatycznego. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z takich klubów jak: Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, Flota Gdynia, Kaliber Białystok, Społem Łódź, Snajper Lublin, Dragon Chełm, Lider Lębork oraz Dragon Siedlce. Na starcie nie zabrakło zawodników kadry narodowej i finalistów wielu krajowych i międzynarodowych zawodów strzeleckich. Siedlecki klub reprezentowany był między innymi przez uczniów naszego Gimnazjum: Paulinę Radzikowską, Piotra Romaniaka, Piotra Starczewskiego i Grzegorza Pietruchę. Opiekunem zawodników jest pan Andrzej Wojtowicz.

Skip to content