VII Siedlecki Jarmark Św. Stanisława

Dnia 9.05.2014r. siedlczanie po raz siódmy uczestniczyli w święcie patrona naszego miasta. Impreza nawiązuje do średniowiecznych jarmarków kupieckich organizowanych w miastach. Prezentacje targowe to nie tylko stoiska z produktami żywnościowymi, rękodziełem artystycznym, starociami, biżuterią, ale także warsztaty garncarstwa, wikliniarstwa i kowalstwa artystycznego. Ciekawostką były pokazy ratownictwa Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, „ścieżka zdrowia” zorganizowana przez Nadleśnictwo Siedlce i wiele innych atrakcji. Jak co roku na uwagę zasługują prezentacje placówek oświatowych. Nasze gimnazjum, reprezentowane przez uczniów i nauczycieli, brało czynny udział w Targach Edukacyjnych. Zaprezentowane zostały osiągnięcia i prace plastyczne gimnazjalistów. Dokumentem, często oglądanym przez odwiedzających, była wzorowo i estetycznie prowadzona kronika szkoły, w której absolwenci mogli odnaleźć czas miniony – zapisany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content