IV Festiwal Kultury Chodów 2014

W dniu 09.05.2014 w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Dzień Tańca IV Festiwalu Kultury Chodów 2014. Celem imprezy było prezentacja, propagowanie, popularyzacja i upowszechnianie kultury wśród dzieci i młodzieży, jak również rozbudzanie zainteresowań dziedzictwem kulturowym wyrażającym się w pielęgnowaniu gwary, zwyczajów, obrzędów, pieśni i tańca; wymiana doświadczeń, nawiązywanie i rozwój współpracy pomiędzy szkołami; promocja uzdolnionych uczniów i ich osiągnięć w dziedzinie kultury; prezentacja dorobku artystycznego w dziedzinie tańca.
Zespół taneczny naszego Gimnazjum „SILENCE” zdobył I miejsce w tańcu nowoczesnym.
Zespół wystąpił w składzie: Weronika Leonik 3c, Klaudia Długosz 3c, Aleksandra Zwolińska 3c, Agata Wyszomierska 3a, Kinga Bancerz 3a, Aleksandra Fiuk 2a, Julia Kruczyńska 2a, Aleksandra Adamska 2a, Patrycja Lubelska 2b, Wiktoria Bielińska 2b, Natalia Raczyńska 2b, Wiktoria Ratyńska 1f.

Całemu zespołowi serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Opiekun zespołu: p. Agnieszka Tomczyk – Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content