Dzień Języków Obcych

W dniu 9 maja 2014r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Z okazji tego święta, uczniowie mieli okazję do wzięcia udziału w licznych konkursach, przeprowadzonych w języku angielskim. Każdą klasę reprezentował trzy osobowy zespół, rywalizacja zaś przebiegała oddzielnie dla klas pierwszych, drugich i trzecich.
Uczniowie wykonali też prace na konkurs plastyczny, pt. „Portret królowej Elżbiety II”.
Konkurs wiedzy o Londynie – klasy pierwsze:
1. 1d
2. 1a
3. 1c i 1f
Konkurs wiedzy o Szkocji – klasy drugie:
1. 2a
2. 2d
3. 2b
Konkurs wiedzy o Irlandii – klasy trzecie:
1. 3a
2. 3d
3. 3e
Konkurs plastyczny:
1. Anna Kożuchowska kl. II a
2. Adrianna Wąsowska kl. II c
3. Weronika Tymoszuk kl. II b
Konkurs kulinarny:
1. Joanna Bardadin kl. I c
2. Emilka Kowalczyk kl. II c
3. Mateusz Konopka kl. II c
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zmaganiach konkursowych za ich pomoc i zaangażowanie.

Obchody Dnia Języków Obcych przygotowały:
p. E. Markowska
p. D. Socik