Srebro w zasięgu ręki!

W dniu 19.05.2014 odbył się finał Międzypowiatowej  Gimnazjady w koszykówce chłopców, w którym drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1  pod opieką pana Pawła Kuligowskiego, znalazła się jak co roku na podium, zajmując trzecie miejsce za PG 4 Siedlce i Gimnazjum z  Kosowa  Lackiego. Miejsce czwarte przypadło Gimnazjum ze  Stoku Lackiego.
W pierwszym meczu zawodnicy naszej szkoły ulegli nieznacznie drużynie z Kosowa Lasckiego przegrywając w stosunku 33-31, co pozbawiło ich szansy gry o złoty medal. W meczu o trzecie miejsce wygrali z gimnazjum ze Stoku Lackiego wynikiem 51-43, zdobywając  medal brązowy.
Skład finałowej drużyny:
1.Karol Skup 2a
2.Kamil Sternik 3c
3.Adam Jakubas 3c
4.Grzegorz Tomaszewski 3a
5.Maciej Krasuski 3d
6.Patryk Czerwiński 2c
7.Jakub Szymański 2d
8.Maciej Silny 1d
9.Jakub Sternik 1d
10.Bartosz Maciołek 1d
11.Michał Rozwadowski 1d
12.Igor Fiuk 1d
13.Piotr Mokrzecki 1d

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content