Warsztaty dla młodzieży w ramach Mazowieckich Dni Twórczości, Designu i Innowacji 2014

25 czerwca 2014 r. na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Siedlcach odbędą się bezpłatne warsztaty dla młodzieży organizowane w ramach Mazowieckich Dni Twórczości, Designu i Innowacji 2014 organizowanych przez Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu systemowego Mazowiecka Sieć Ośrodków Doradczo-Innowacyjnych w zakresie innowacji (MSODI).

Warsztaty odbędą się w godzinach:
15.00 – 16.30 Robotyka

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, wystarczy tylko zgłosić telefonicznie lub mailowo swój udział.
Wszystkie szczegółowe informacje na temat warsztatów po kliknięciu na poniższy obrazek.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content