Podsumowanie konkursów historycznych

12 czerwca 2014 w Archiwum Państwowym w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów historycznych organizowanych w bieżącym roku szkolnym przez Siedleckie Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Uroczystość zaszczyciła wiceprezydent Siedlec pani Anna Sochacka oraz dyrektor SCDiDN Urszula Wyrzykowska, dyrektor Archiwum Państwowego w Siedlcach Grzegorz Welik, doradca metodyczny historii Anita Woźnica. Nasi uczniowie odebrali nagrody za udział w konkursie „Miejsca pamięci narodowej w Siedlcach” – Miłosz Markowicz z klasy 3c zajął drugie miejsce a Aleksandra Wysokińska z klasy 1d miejsce trzecie. Uczniów do konkursu przygotowała pani Małgorzata Woźnica i pani Jolanta Pawlak. Zwycięzcom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content