Bezpieczne Wakacje 2014

Ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2014”
Akcja adresowana jest do szkół oraz dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.
W tym roku odbędą się również dwa konkursy.
Od 1 czerwca w ramach akcji prowadzony jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
– „Moje Bezpieczne Wakacje 2014” – patronat honorowy objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej
oraz informatyczny
– „Interaktywny Produkt IT” – patronat Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.
Uczestnicy mogą w nich wygrać niepowtarzalne nagrody. Jedną z głównych nagród jest rejs statkiem szkoleniowym NAWIGATOR XXI Akademii Morskiej! – szczegóły na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs).
W ubiegłym roku akcją edukacyjną BezpieczneWakcje.pl zostało objętych blisko milion dzieci! W akcję włączyło się kilka tysięcy placówek edukacyjnych oraz setka komend Policji i Straży Pożarnej.

BezpieczneWakacje.pl – to mogą być wakacje Twojego życia!