Bal Gimnazjalny 2014

W sobotę 14 czerwca w PG1 odbył się bal gimnazjalny dla rocznika 1998. Z wielką radością patrzyliśmy na młodzież kończącą szkołę. Bal otworzyła pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, która zwróciła się do młodzieży, rodziców, wychowawców i nauczycieli tymi słowami: „Kiedy tak patrzymy na Was, czujemy radość, wzruszenie i żal. Radość, bo jesteście piękni swą młodością. Wzruszenie, bo jesteśmy Waszymi rodzicami, wychowawcami, nauczycielami. Żal, bo odchodzicie od nas, stajecie się dorośli. Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy. Jest czas siania i czas zbierania. Czas pracy i czas zabawy. Ta piękna młodzież to także nasze dzieło. Myślę, że możemy być z nich dumni…
Uczniowie rozpoczęli swój pierwszy bal polonezem. Choreografię i układ opracowała nauczycielka wychowania fizycznego, pani Agnieszka Gajewska-Tomczyk. Na twarzach rodziców, wychowawców i nauczycieli malowało się wzruszenie i łzy radości. Cieszymy się, że gimnazjaliści w tak uroczysty sposób żegnali się ze sobą i ze szkołą; bowiem szczególne, niepowtarzalne chwile winny mieć szczególną i niepowtarzalną oprawę. Młodzież bawiła się do późnych godzin wieczornych w pięknie udekorowanej sali, która w tym dniu niczym nie przypominała sali gimnastycznej. Dziękujemy rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za spędzone z nami chwile na pierwszym, ale jakże ważnym dla nas balu. Pozostanie on w naszej pamięci na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content