X Przegląd Małych Form Teatralnych – Języki Obce 2014

Dnia 13 czerwca 2014 roku odbył się X Przegląd Małych Form Teatralnych – Języki Obce 2014, zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. W przeglądzie uczestniczyła grupa teatralna z klasy 2a naszego gimnazjum, która wystąpiła z przedstawieniem przygotowanym na podstawie dzieła wielkiego angielskiego pisarza Williama Szekspira pt. Romeo i Julia.
Miło nam poinformować, że nasi młodzi aktorzy zajęli II miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne. Ich gra aktorska i przekazane emocje zasługują na wielką pochwałę. Dla nas byliście najlepsi. YOU ARE THE BEST!!!
16 czerwca 2014 roku również uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję zobaczyć przygotowany przez klasę 2a spektakl.
Wszystkim uczniom klasy 2a gratulujemy. Dziękujemy za wspólną dwuletnią pracę i wasze zaangażowanie w przygotowanie przedstawień w języku angielskim  oraz życzymy dalszych sukcesów.

Grupę teatralną prowadziły i spektakl przygotowały:
p. Monika Walęcka
p. Małgorzata Ponikowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content