Pożegnaliśmy klasy trzecie

26 czerwca 2014r., po południu, odbyła się akademia, podczas której pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Magdalena Olszewska – Silna, następnie głos zabrała pani Ewa Łyś – przedstawicielka Rady Rodziców. Absolwenci uroczyście ślubowali, że „…w dalszym życiu będą wysoko nieść zaszczytne miano wychowanka Publicznego Gimnazjum nr1 w Siedlcach”. Sztandar szkoły został przekazany młodszym kolegom z klasy drugiej. Potem wychowawcy klas wraz z panią dyrektor wręczali nagrody, dyplomy, statuetki i świadectwa uczniom kolejnych klas trzecich. Każda klasa z dyrektorem i wychowawcą stanęła do ostatniego pamiątkowego zdjęcia. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów z klas: 3d, 3e, 3a i 3c. Publiczność poznała przepis na „doskonałego” ucznia, wysłuchała kilku piosenek. Młodzież przekazała podziękowała dyrekcji szkoły, pedagogom, pracownikom, rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że te trzy lata upłynęły w miłej i twórczej atmosferze. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy: „Szczęśliwej drogi już czas…”. W niejednym oku pojawiła się łza.

Do zobaczenia, Drodzy Absolwenci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content