Zakończenie roku szklnego 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014 dobiegł już końca. W dniu 27 czerwca o godz. 9.00 odbyła się uroczysta akademia dla uczniów klas I i II. W imieniu Rady Rodziców podziękowania dla Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły przekazał p. Waldemar Maciołek. Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna wraz z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Do obecnych na sali uczniów, rodziców i nauczycieli skierowała słowa „Życzę Wam, aby czas wakacji dodał Wam sił i energii na kolejne miesiące nauki i pracy. Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, zawierajcie ciekawe znajomości i wracajcie do szkoły zdrowi i pełni radości.” Po uroczystościach oficjalnych obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów z klasy Id pod kierunkiem p. Beaty Pniewskiej. Całości dopełniły piosenki w wykonaniu Weroniki, Oli i Kuby. Na zakończenie, prowadzący akademię, Maciej Silny życzył wszystkim udanego wakacyjnego odpoczynku, beztroskiej zabawy, niezapomnianych przeżyć, nowych przyjaźni, a w nowym roku szkolnym zapału do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content