Wielki Test Języka Angielskiego – po raz pierwszy w Siedlcach!

Dnia 14 września 2014 Siedlce i pozostałe 76 miast Polski ogarnie szał testowania. W Auli Wydziału Przyrodniczo-Humanistycznego (ul. Żytnia 39) o godzinie 11:00 mieszkańcy naszego miasta, w tym przedstawiciele wszystkich siedleckich szkół, będą mogli wziąć udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego. Jest to już trzecia edycja tego wydarzenia w Polsce, ale pierwsza w Siedlcach.
WTJA jest przeznaczony dla osób od 8 roku życia, także w imprezie mogą uczestniczyć całe rodziny. Dzieci ze szkoły podstawowej rozwiązują zadania  w formie łamigłówek językowych. Pozostałe osoby piszą Test, który w przybliżeniu określi ich poziom językowy według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, opracowanego przez Radę Europy. Mniej więcej tydzień po napisaniu Testu uczestnicy otrzymają swój wynik wraz z opisem poziomu. Uśredniony wynik dla miasta Siedlce zostanie podany do publicznej wiadomości w mediach. Wszyscy uczestnicy Testu otrzymają również certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na danym poziomie. W imprezie wezmą również udział znani i lubiani mieszkańcy naszego miasta, między innymi dwóch piłkarzy Pogoni Siedlce.
Bardzo serdecznie zapraszamy uczniów PG1 do wzięcia udziału w Teście. Jest to znakomita okazja do sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności. Aby móc uczestniczyć w Teście należy zarejestrować się na stronie –  www.miastosiedlce.znaangielski.pl.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka angielskiego.
Na zwycięzców czekają nagrody!

Skip to content