„Dni Siedlec” na sportowo

W dniu 9.09.2014r. na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej, p. Ireneusza Dycia, p. Pawła Kuligowskiego i p. Mirosława Filimoniuka wzięli udział w turniejach: piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej oraz w biegach sztafetowych dziewcząt 4x400m, chłopców 4x800m. Po zaciętej rywalizacji we wszystkich grach zespołowych zajęliśmy pierwsze i trzecie miejsca. Sztafeta dziewcząt i chłopców zajęła II miejsce. Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki. W kwalifikacji ogólnej nasza szkoła po raz kolejny uplasowała się na I miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy (dziewięć piłek do wszystkich gier zespołowych). Reprezentanci poszczególnych konkurencji:
Piłka nożna chłopców: I MIEJSCE
1. Jakub Hryciuk 2a
2. Leszek Krasuski 2b
3. Janusz Matejko 3g
4. Jakub Kobyliński 3g
5. Jakub Anusiewicz 2b
6. Wojciech Sidoruk 2e
7. Jeremi Orłowki 2e
8. Jakub Oleszczuk 2e
Koszkówka dziewcząt: I MIEJSCE
1. Dominika Paczóska 3c
2. Izabela Cabaj 3c
3. Monika Dziołak 3c
4. Sara Kwiatkowska 2e
Siatkówka chłopców: I MIEJSCE
1. Szymon Jędrzejczyk 3c
2. Adrian Szcześniak 3c
3. Hubert Gadamer 3c
4. Mateusz Konopka 3c
5. Bartosz Olszewski 3c
Koszykówka chłopców: III MIEJSCE
1. Karol Skup 3a
2. Maciej Silny 2d
3. Jakub Sternik 2d
4. Patryk Czerwiński 3c
Siatkówka dziewcząt: III MIEJSCE
1. Magdalena Jakimiak 3c
2. Wiktoria Grzankowska 2e
3. Paulina Wasiluk 2e
4. Dominika Cymerman 2e
5. Magdalena Rosołek 2c
Sztafeta dziewcząt 4x400m: II MIEJSCE
1. Wiktoria Grzankowska 2e
2. Monika Mirosław 1b
3. Katarzyna Jońska 2e
4. Marta Baczyńska 2e
Sztafeta chłopców 4x800m: II MIEJSCE
1. Antoni Woiński 2d
2. Damian Sółkowski 3b
3. Karol Skup 3a
4. Janusz Matejko 3g

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skip to content