Wspomnienia z wakacji

„Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi.”
Johan Wolfgang Goethe

Anna Kożuchowska jest uczennicą klasy 3a. W  czasie wakacji przebywała w Supraślu, uczestniczyła w zajęciach plastycznych  prowadzonych  pana  Tomasza Nowaka.  Oto jej wspomnienia:
,,Supraśl to niewielkie  miasteczko,  ale  można  w  nim znaleźć  więcej  inspiracji niż w niejednej metropolii. Nauczyłam się tam zupełnie innego rysunku . Nie było zacisznej pracowni i wygodnych krzeseł, było palące słońce i deszcz, który, mimo że tak chciało się rysować, nie pozwalał wyjść na zewnątrz. Rysowanie to było jeszcze bardziej urokliwe i dające jeszcze większą satysfakcję. Było to moje pierwsze takie doświadczenie  i jestem  pewna, że na stałe pozostanie w mojej  pamięci.
Wypowiedź zaczerpnięto z: Plener studyjny Pracowni Rysunku i Malarstwa Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, Supraśl 2014.

Skip to content