III Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 13.09.2014 nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły – p.Ireneusz Dyć i p. Paweł Kuligowski już po raz trzeci w naszej szkole  zorganizowali Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora PG1.
W turnieju uczestniczyło 9 drużyn, złożonych z uczniów poszczególnych klas, podzielonych na 3 grupy.
Mecze  trwały po 10 minut, a zwycięzcy grup spotkali się w grupie mistrzowskiej, gdzie grali systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących i pełnych niespodzianek meczach na najniższym stopniu podium znalazła się klasa I D. Miejscem drugim musiała się zadowolić klasa II C. Bezkonkurencyjna okazała się klasa II B w składzie: Leszek Krasuski, Mateusz Lipiński , Jakub Anusiewicz, Krystian Sadowski, Bartosz Adamiak, która otrzymała puchar ufundowany przez Panią Dyrektor Magdalenę Olszewską-Silną. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom
i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.

Skip to content