IIa i IId na wycieczce edukacyjno – rekreacyjnej

W dniach 16 -19. 09. 2014r. młodzież z klas II a i II d uczestniczyła w wycieczce edukacyjno – rekreacyjnej.  Celem naszej podróży były Ustrzyki Dolne, malownicze miasteczko położone u stóp Bieszczad. Już pierwszego dnia naszej wyprawy zwiedziliśmy Rzeszowską Trasę Podziemną, a wieczorem zakwaterowaliśmy się w ośrodku wypoczynkowym „Magda”. Dwa kolejne dni spędziliśmy, uczestnicząc w zajęciach terenowych – szkoła przetrwania. Musieliśmy samodzielnie, bez użycia zapałek ,rozpalić ognisko, obrać  5 kg ziemniaków oraz ugotować obiad dla 40 osób. Po ciężkiej pracy mieliśmy chwilę wytchnienia, dlatego chętnie graliśmy w paintball oraz ASG. Dużą popularnością cieszył się skok z mostu prosto  do rzeki oraz ścianka wspinaczkowa. Niezapomnianych przeżyć dostarczył nam rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, podczas którego podziwialiśmy i  fotografowaliśmy piękne widoki roztaczające się dokoła nas. Ostatni wieczór spędziliśmy przy ognisku, gdzie zacieśniły się nasze wzajemne, koleżeńskie relacje. Mistrzynią w śpiewaniu piosenki, pt. „Płonie ognisko w lesie” okazała się Pani B. Panufnik. W drodze powrotnej zwiedziliśmy jeden z najpiękniejszych w Europie  kompleksów pałacowych – Zamek w Łańcucie. Szczególne podziękowania należą się p. M. Jaroszczyk, p. B. Pniewskiej oraz p. B. Panufnik za zorganizowanie tak ciekawej wycieczki i sprawowanie nad nami matczynej opieki.

Uczniowie klasy II a i IId

Skip to content