Wycieczka do Szkocji

W dniach 11 – 16 czerwca 2015 roku organizujemy wycieczkę do stolicy Szkocji – Edynburga. To niecodzienna okazja, aby lepiej poznać jedno z piękniejszych miast Wielkiej Brytanii, dowiedzieć się więcej o kulturze i mieszkańcach Szkocji, a także sprawdzić znajomość języka angielskiego w naturalnych, codziennych sytuacjach (uczniowie będą mieszkać u rodzin brytyjskich, co stwarza możliwość stałego kontaktu z żywym językiem). Podczas wycieczki przewidywane są warsztaty językowe/kulturowe z native speakerem (2 naszych opiekunów jest Brytyjczykami, będą oni naszymi przewodnikami na miejscu). Mamy jeszcze wolne miejsca, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem do udziału w wycieczce. Niestety jest jeden warunek. Uczniowie muszą mieć ukończone 14 lat. Prosimy rodziców zainteresowanych uczniów o bezpośredni kontakt z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.
Poniżej zamieszczamy krótki film o Edynburgu i zdjęcia miejsc w których będziemy… Autorką zdjęć jest p. Monika Walęcka.

NAPRAWDĘ WARTO POJECHAĆ!
Monika Walęcka
Małgorzata Ponikowska

Skip to content