Mistrzostwa Siedlec w Strzelectwie Sportowym

W dniach 14 listopada oraz 26 listopada 2014 r. w obiektach Strzelnicy Sportowej „DRAGON” na ul. Sokołowskiej  odbędą się Międzyszkolne Zawody w Strzelectwie Sportowym pod patronatem Urzędu Miasta Siedlce.
W zawodach mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta Siedlce. Dla uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 będą to jednocześnie zawody o tytuł najlepszego strzelca naszej szkoły w 2014 roku.  W dniu 14 listopada o godz. 14.00 rozpocznie się rywalizacja w konkurencji Karabin i Pistolet Pneumatyczny 20 strzałów, a 26 listopada o godz. 11.00 – Karabin Sportowy 20 strzałów w pozycji leżącej.
Wszystkich chętnych do udziału w zawodach proszę o zgłaszanie się  do pana Andrzeja Wojtowicza w terminie do  12 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content