Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Dnia 5 grudnia w hali ARMS odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zorganizowane przez Bank Żywności w Siedlcach. Zostali na nie zaproszeni opiekunowie Młodzieżowego Wolontariatu: p. Agnieszka Karpińska, p. Bogumiła Panufnik oraz wolontariuszki z klasy IId, IIa i IIId, które uczestniczyły w ostatnich zbiórkach żywności. W czasie tego spotkania wręczono opiekunom podziękowania w formie dyplomów i książek za wieloletnią współpracę z tą instytucją.
W czasie drugiej części tej uroczystości odbył się Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Wzięły w nim udział reprezentacje PG 3, PG 4, PG 5, PG 6 i PG 1. Eliminacje odbyły się w 2 grupach.

Grupa A Grupa B
PG 1(Ic) PG 1(IIIc)
PG 6 PG 5
PG 4 PG 3

Obydwie nasze drużyny wygrały wszystkie swoje spotkania po 2:0, zajmując pierwsze miejsca w grupach. Finał rozegrał się w „rodzinnej atmosferze”. Zwyciężyła klasa IIIc , chociaż gracze z klasy Ic wcale łatwo się nie poddawali. Trenerem obydwu zespołów jest p. Mirosław Filimoniuk.
Na uroczystości tej po raz kolejny udowodniliśmy, że nasze gimnazjum ma najlepszych sportowców i wolontariuszy.

Skip to content