Urodziny Parku Wodnego w Siedlcach

W dniu 27 grudnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Pawła Kuligowskiego i p. Emila Kożuchowskiego oraz pomocy organizacyjnej p. Ewy Gałęzowskiej wzięli udział w zawodach pływackich z okazji pierwszych urodzin Parku Wodnego w Siedlcach. Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym w kategorii gimnazjów rywalizowali chłopcy i dziewczęta. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli czołowe lokaty, otrzymując dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.
Kategoria dziewczęta:
II miejsce Alicja Wojtowicz I A
III miejsce Paulina Radzikowska II D
Kategoria chłopcy:
I miejsce Jakub Naumow II C
III miejsce Antoni Woiński II D
Pozostali uczestnicy: Bartosz Olszewski III C, Zuzanna Jońska I A, Aleksandra Wysokińska I E, Maria Sikorska II D, Kamila Jaworska III E.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Skip to content