Wycieczka do Włoch

Zdjęcia z ubiegłorocznej wycieczki

W dniach 24 – 31 maja 2015 roku organizujemy wycieczkę do Włoch „PERŁY WŁOSKIEJ PÓŁNOCY”. To region, gdzie znajdziemy kwintesencję włoskiego uroku, kultury i historii. Podziwiając tutejsze zabytki i zapierające dech w piersiach alpejskie krajobrazy nie jest trudno zrozumieć, że stąd wywodzą się najwięksi mistrzowie renesansu i najwspanialsza włoska kuchnia. Sprawdźcie, co warto zobaczyć .To niecodzienna okazja, aby lepiej poznać to urokliwe państwo południa Europy, dowiedzieć się więcej o kulturze i mieszkańcach Włoch oraz posmakować włoskiej kuchni. Podczas wycieczki przewidywane jest zwiedzanie takich miast jak: Wenecja, Padwa, Verona, Mediolan, a także całodzienna zabawa w najchętniej odwiedzanym parku rozrywki w Europie – Gardeland. Mamy jeszcze wolne miejsca, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem do udziału w wycieczce. Prosimy rodziców zainteresowanych uczniów o bezpośredni kontakt z Biurem Podróży AGATour (tel. 25 644-90-90 tel. kom 605 563 217) lub p. Andrzejem Wojtowiczem (nauczycielem w PG 1). Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content