II miejsce w Konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu

Dnia 16 stycznia 2015 r. odbył się Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, w którym uczniowie naszego gimnazjum zajęli II miejsce. W konkursie wzięło udział 6 zespołów z gimnazjów powiatu Siedlce.
Uczennice naszej szkoły: Kamila Jaworska z kl. 3e i Aleksandra Wysokińska z kl. 2d zaprezentowały wiersz pt.: „Weihnachtszeit” przy akompaniamencie ucznia kl. 1b Jakuba Uziębło. Anna Chilczuk z kl. 2f wykonała pastorałkę pt.: „Adventszeit” przy akompaniamencie Jakuba Uziębło i Aleksandry Lipińskiej z kl.1e. Dekorację przygotowały uczennice kl. 3e: Patrycja Czapska oraz Aleksandra Krawczyk. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Nauczyciele jęz. niemieckiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content