Konkurs przyrodniczy

5 lutego 2015 roku w siedzibie Nadleśnictwa w Siedlcach odbyło się  uroczyste podsumowanie konkursu „Ekosystemy leśne oraz 90 lat Lasów Państwowych czyli jak funkcjonują różne lasy oraz jak zmieniała się gospodarka leśna i organizacja Lasów Państwowych”. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły pod opieką p. Elżbiety Śladowskiej: Aleksandra Lipińska Ib, Adrianna Mróz Id, Filip Smyk Ie, Aleksandra Wysokińska Ie, Julia Chibowska Ie, Dominika Składanowska Ie, Aleksandra Szewczyk If, Aleksander Szewczyk If, Weronika Czapska IIa, Katarzyna Kordecka IIa, Patrycja Bajena IIc, Agata Myrcha IIIc, Emilia Kowalczyk IIIc, Agnieszka Bajdecka IIIc, Kamil Biardzki IIIg, Olga Cielemęcka IIIg, Martyna Skultecka IIIg. W klasyfikacji grupowej zajęliśmy II miejsce, a najlepszy wynik indywidualny – IV miejsce należy do Aleksandry Szewczyk z klasy If.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content