Koszykarki po raz kolejny na podium!

17 marca 2014 r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim po raz pierwszy w dziejach naszego gimnazjum dwa zespoły  koszykarek awansowały do turnieju finałowego Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podopieczne p. Arkadiusza Mazurkiewicza, p. Ewy Gałęzowskiej i p. Marty Kamiejsy w pierwszym spotkaniu zmierzyły się ze sobą. Ktoś musiał wygrać, a ktoś przegrać i tak się stało.Po tym spotkaniu koszykarki PG1 zmierzyły się w meczu o trzecie miejsce z Gimnazjum Salezjańskim Sokołów Podlaski. Pomimo starań salezjanki okazały się lepsze. Drugi zespół koszykarek PG1 podjął  ostateczną walkę z Gimnazjum nr 2 Sokołów Podlaski o pierwsze miejsce. Po zaciętej rywalizacji, minimalnym prowadzeniem sokołowianki wywalczyły sobie awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Ostateczne nasze koszykarki zajęły drugie i czwarte miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Składy drużyn dziewcząt:
22. Julia Rapacka 1c
23. Wiktoria Parzych 1c
24. Agnieszka Jakubas 1a

Cieszymy się z sukcesów zespołów. Tym zawodniczkom, które niedługo odchodzą, życzymy powodzenia w czasie rekrutacji i wielu sportowych sukcesów!!!