Srebro naszych koszykarzy

W dniu 26.03.2015 na hali sportowej II LO im.Św.Królowej Jadwigi w Siedlcach  odbył się finałowy turniej Międzypowiatowej Gimnazjady w koszykówce chłopców. Koszykarze pod opieką pana Pawła Kuligowskiego, jak co roku znaleźli się w finałowej ,,czwórce”, pokonując  w meczu półfinałowym  Gimnazjum z Mińska Mazowieckiego.  Przeciwnikiem naszych chłopców w meczu finałowym było Gimnazjum Nr 6 w Siedlcach, z którymi przyszło nam się zmierzyć po raz czwarty w tym roku. Niestety  i tym razem ulegliśmy,, Szóstce”  niewielką liczbą punktów. Nasz przeciwnik, dzięki temu awansował do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, natomiast koszykarze PG1 zajęli ostatecznie drugie miejsce w regionie, zdobywając zasłużenie srebrny medal.
Skład srebrnej drużyny:
1. Jakub Oleszczuk 2e
2. Jakub Bieliński 2c
3. Piotr Lipiński 1f
4. Paweł Turyk 3a
5. Karol   Skup  3a
6. Patryk  Czerwiński  3c
7. Jakub  Sternik  2d
8. Maciej  Silny  2d
9. Michał  Rozwadowski  2d
10. Bartosz  Maciołek  2d
11. Igor Fiuk  2d
12. Piotr Mokrzecki  2d
13. Wojciech Sidoruk 2e

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych lub jeszcze większych sukcesów w następnym roku szkolnym!

Skip to content