V Dyktando Siedleckie wyniki

Dnia 10 kwietnia 2015 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Siedlcach odbyło się V Dyktando Siedleckie. Uczestniczyło w nim 21 gimnazjalistów. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby: Jakub Omelańczuk z klasy 1a, Aleksandra Wysokińska kl. 2d, Dominika Jońska kl. 2a. Tekst dyktanda zawierał trudne słownictwo i skomplikowaną interpunkcję.
Uroczyste podsumowanie Dyktanda Siedleckiego odbyło się 20 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach. Zaszczytny tytuł – Mistrz Ortografii 2015 na poziomie gimnazja otrzymała uczennica klasy 2d – Aleksandra Wysokińska. Drużynowo nasze gimnazjum uplasowało się na drugim miejscu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a paniom polonistkom: Beacie Pniewskiej i Małgorzacie Jaroszczyk motywacji do dalszej pracy z uczniem zdolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content