ZESPÓŁ TANECZNY „ SILENCE”

Szkolny zespół taneczny „Silence” w tańcu nowoczesnym wystąpił na VIII Siedleckim Jarmarku św. Stanisława pod honorowym patronatem Biskupa Siedleckiego i Prezydenta Miasta Siedlce. Była to impreza o charakterze targowo- wystawienniczym, gdzie prezentowały się również poszczególne placówki szkolno-oświatowe. Szkolny zespół godnie reprezentował nasze gimnazjum.
Kolejny występ zespołu odbył się 12 maja na XX Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Dziewczęta za wykonanie układu tańca nowoczesnego zajęły I miejsce, a III – 13 maja w V Festiwalu Kultury Chodów.
Skład zespołu: Anita Ozdoba 3a, Olga Ślepowrońska 3a, Julia Kruczyńska 3a, Aleksandra Adamska 3a, Maria Najfeld 3a, Maria Szaniawska 3a, Wiktoria Bielińska 3b, Patrycja Lubelska 3b, Natalia Raczyńska 3b, Katarzyna Kurowska 3e, Julia Głuchowska 2d, Julia Kadej 2d, Anna Księżopolska 2d, Alicja Wojtowicz 1a, Weronika Raczyńska 1a.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów
Opiekun zespołu p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content