Awans na Igrzyska Mazowieckie w lekkiej atletyce

19.05.2015 r. na stadionie przy ul. Prusa 6 uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej, p. Pawła Kuligowskiego wzięli udział w Międzypowiatowych zawodach lekkoatletycznych. Po sportowych zmaganiach zdobyliśmy 6 medali:
• w biegu na 300 m Antoni Woiński z kl. 2d zdobył srebrny medal,
• w biegu na 100 m Wiktoria Grzankowska z kl. 2e zdobyła brązowy medal,
• w biegu na 100m Jacek Głuski z kl. 2e  zdobył brązowy medal,
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) zajęła II miejsce, zdobywając srebrny medal.
Skład sztafety:
1. Adrianna Wąsowska 3c
2. Angelika Strzałek 3c
3. Izabela Cabaj 3c
4. Eliza Zalewska 3c
• sztafeta dziewcząt 4x100m (kl.I-II)   zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal. Skład sztafety:
1. Aleksandra Góral 2e
2. Wiktoria Grzankowska 2e
3. Katarzyna Jońska 2e
4. Marta Baczyńska 2e
• sztafeta chłopców 4×100 m(kl.I-II) zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal.
Skład sztafety:
1. Jakub Oleszczuk 2e
2. Jeremi Orłowski 2e
3. Antoni Woiński 2d
4. Jacek Głuski z kl. 2e
Awans na XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej uzyskali: Antoni Woiński 2d, Wiktoria Grzankowska 2e, Jacek Głuski 2e.
Nauczyciele wychowania fizycznego wszystkim uczestnikom zawodów dziękują, a zwycięzcom gratulują i życzą dalszych sukcesów!