Podziękowanie dla Pani Agnieszki Karpińskiej

W imieniu Fabryki Aktywności Młodych gorąco dziękujemy za udział Pani Agnieszki  Karpińskiej w Konkursie „Poszukiwany Poszukiwana”. Mamy zaszczyt poinformować, że w/w znalazła się wśród najlepszych animatorów w kraju i została zwycięzcą naszego Konkursu w kategorii: Animator Aktywności Młodych.
Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” jest częścią Projektu „Polska Fabryką Dobra”. Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze szkoły w Polsce.

Więcej informacji o projekcie na:

www.fam.org.pl,

www.polskafabrykadobra.fam.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content