Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Z radością informuję, że w dniach 20-22 czerwca 2015 roku w Bełchatowie odbędzie się finał Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z udziałem reprezentacji regionalnych złożonych z uczennic i uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych. Poszczególne zespoły prowadzone będą przez najlepszych nauczycieli z ww. szkół.
W imieniu kierownica projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Pan Zbigniew Krzyżanowski, Szef Szkolenia S.O.S., składa podziękowania dyrektorom szkół uczestniczących w projekcie za dotychczasową wyróżniającą się pracę nauczycieli i uczniów, czego wyrazem jest powołanie do reprezentacji regionalnych S.O.S. Patryka Czerwińskiego, ucznia klasy 3c PG1 w Siedlcach.
Gratulacje i wielkie uznanie dla Patryka Czerwińskiego, jego trenera, pana Mirka Filimoniuka oraz Rodziców młodego siatkarza.

Dyrektor Szkoły

Skip to content