Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w klasach I i II

26 czerwca o godz. 9.00 rozpoczęła się akademia podsumowująca rok szkolny 2014/2015. W uroczystości wzięli udział: Dyrektor Szkoły p. Magdalena Olszewska – Silna, Wicedyrektor p. Jadwiga Chomacka, Przewodniczący Rady Rodziców p. Waldemar Maciołek, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie kl.I-II. Po ceremonii wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrali kolejno Dyrektor Szkoły i Przewodniczący Rady Rodziców. Następnie z rąk Pani Dyrektor i swoich wychowawców świadectwa odebrali uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zasłużyli na wyróżnienie. Póżniej odbyła się część artystyczna, podczas której wspominaliśmy mijający rok szkolny. Przygotowana specjalnie na tę okazję prezentacja wykonana przez ucznia kl. 2a, Patryka Piskorza, przypomniała sukcesy sportowe, artystyczne i dydaktyczne, jakie odnosili w tym roku szkolnym nasi uczniowie Na scenie pojawiali się ich bohaterowie: tancerze, wokaliści, recytatorzy itp. Nie zabrakło też akcentów humorystycznych. Publiczność obejrzała dwie scenki przedstawiające różne nastawienie uczniów do rozpoczynających się wakacji i kontrowersyjne metody poprawiania ocen przed końcem roku szkolnego. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas: 1a, 1b, 1f, 2a, 2d, 2f. W rolę konferansjerów wcielili się: Katarzyna Kordecka i Paweł Wasiak . Nad przygotowaniami i przebiegiem akademii czuwali: p. Urszula Borkowska, p.Małgorzata Jaroszczyk, p. Małgorzata Rudnicka, p.Agnieszka Tomczyk, p. Mirosław Filimoniuk, p. Andrzej Wojtowicz.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie na dwa miesiące pożegnali się z koleżankami, kolegami i swoimi wychowawcami. Każdy nauczyciel jeszcze raz przypomniał swoim uczniom o tym, by korzystając z odpoczynku, pamiętali o zasadach bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content