Dni Siedlec na sportowo

W dniu 10.09.2015r. na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Olgi Kożuchowskiej, p. Ireneusza Dycia, p. Mirosława Filimoniuka i Michała Żmińczuka  wzięli udział w turniejach: piłki siatkowej dziewcząt i chłopców , koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej oraz w biegach sztafetowych dziewcząt 4x400m, chłopców 4x800m.
Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy następujące miejsca: siatkówka chłopców I miejsce, koszykówka dziewcząt i chłopców I miejsce, piłka nożna chłopców II miejsce, sztafeta  dziewcząt II miejsce,  sztafeta  III miejsce.  Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki. W kwalifikacji ogólnej nasza szkoła po raz kolejny uplasowała się na I miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy.
Reprezentanci poszczególnych konkurencji:
Siatkówka dziewcząt: Wasiluk Paulina IIIe, Grzankowska Wiktoria IIIe, Cymerman Dominika IIIe, Rosołek Magda IIIc,
Siatkówka chłopców: Potera Adrian IIc, Kryszczuk Kamil IIc, Marchel Jakub IIc, Kurowski Bartek IIc
Koszykówka dziewcząt: Kwiatkowska Sara IIIe, Somla Natalia IIIe, Rusinek Klaudia IIc, Małyska Aleksandra IIc
Koszykówka chłopców: Sternik Jakub IIId, Silny Maciej IIId, Oleszczuk Jakub IIIe, Rozwadowski Michał IIId
Sztafeta 4×400 dziewcząt: Hajduk Aleksandra IIb, Mirosław Monika IIb, Jastrzębska Magdalena IIb, Jońska Kasia IIIe,
Sztafeta 4×800 chłopców: Woiński Antek IIId, Pałgan Jakub IIIa, Skóra Rafał IIc, Czarnocki Piotr IIc,
Piłka nożna: Sidoruk Wojciech IIIe, Orłowski Jeremi IIIe, Sala Łukasz IId, Sopiński Patryk Ib, Borkowski Marcin IIa, Bober Sebastian IIe, Bielecki Patryk IIe, Krasuski Leszek IIIb.

Skip to content