Otrzęsiny klas pierwszych 2015 za nami

Dnia 30.09.2015r. odbyły się w naszym gimnazjum OTRZĘSINY dla uczniów klas pierwszych. To wielka rzecz być GIMBUSEM, ale trzeba na to zasłużyć. Uczniowie uczestniczyli w sześciu konkurencjach. Każda z nich wymagała: skupienia, sprytu, szybkości i zdolności. Przyjęcie w poczet braci szkolnej prowadzone było przez Jakuba Leśniowskiego, a uczniowie z klas 3d, 3a, 2a, 2c pomagali młodszym kolegom w konkurencjach. Jury w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, nauczyciel wychowania fizycznego Ireneusz Dyć, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Czapska i jej zastępczyni Gabriela Sawicka oceniało poszczególne zadania. Po wyczerpujących zmaganiach ogłoszone zostały wyniki. Zwyciężyła klas 1F, a klasy 1E i 1B zajęły drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się, że zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej naszego gimnazjum.

Po Otrzęsinach klas pierwszych i w czasie trwania szkolnej dyskoteki można było nabyć zdrowe, smaczne, pozbawione konserwantów ciasta i ciasteczka. Organizatorem kulinarnych smaczności był Młodzieżowy Wolontariat.

Zebrane pieniądze przeznaczone będą na wsparcie projektu „Żłobek na peryferiach”, który ma na celu remont i wyposażenie żłobka w Ekwadorze. Prowadzą go Siostry Misjonarki Benedyktynki dla ubogich dzieci. Dziękujemy Wszystkim za wsparcie akcji poprzez zakup ciast i ciasteczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content