IV Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora PG 1

W sobotę 03.10.2015r. na boisku szkolnym odbył się IV Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora PG 1 w Siedlcach. Organizatorami turnieju byli p. I. Dyć i p. M. Żmińczuk.
Do turnieju zapisało się 6 drużyn, zostały one rozlosowane na dwie grupy.
Grupa 1
III B
II A
II D
Grupa 2
III D
II E
III C
Mecze grupowe trwały po 8 minut, natomiast półfinały i finały 10 minut.
Grupę pierwszą wygrała klasa 3B i w półfinale walczyła z kasą 3D, pokonując ją 3:0. W drugim półfinale zmierzyły się klasy 3C i 2D, w tym pojedynku lepszym zespołem okazał się zespół z klasy 3C. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła klasa III D, która po pasjonującym pojedynku zakończonym rzutami karnymi pokonała klasę II D.
Zwycięzcami turnieju okazała się klasa III B w składzie: Mateusz Lipiński, Krystian Sadowski, Leszek Krasuski, Jakub Anusiewicz oraz Bartosz Adamiak, która po emocjonującej grze pokonała klasę III C 1:0.
Pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a puchar dla zwycięskiego zespołu ufundowała Dyrektor PG1 – pani Magdalena Olszewska-Silna.

Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content