Święto Drzewa 2015

Z radością informujemy, że zgłoszony przez nasze gimnazjum Grab Jacek z Parku Aleksandria, został laureatem 5.edycji konkursu Drzewo Roku 2015 organizowanego przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja. W dniu 9 października podczas inauguracji 13.edycji Święta Drzewa w Bibliotece Narodowej w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród. Dyplom odebrała delegacja naszej szkoły w składzie: nauczyciele –
p. Urszula Borkowska, p. Anna Nowak oraz uczniowie: Magdalena Kaniewska i Zuzanna Kurowska z klasy 2b oraz Jakub Omelańczuk i Marcin Borkowski z klasy 2a. Uroczysta gala wręczenia nagród została poprzedzona happeningiem „Czytamy drzewom”. Jakub Omelańczuk przeczytał wspólnie  z aktorką – Dagmarą Bąk- wiersz Bolesława Leśmiana. Uczniowie i zaproszeni goście uczestniczyli również we wspólnym sadzeniu drzew na Polach Mokotowskich.
Dziękujemy społeczności szkolnej za aktywny udział w internetowym konkursie na Drzewo Roku 2015 oraz oddanie głosu na Graba Jacka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content