Nasza uczennica laureatką konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,
Jest mi miło poinformować, że uczennica Państwa szkoły została laureatką konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wy(ko)miksuj się z dopalaczy!”. Na konkurs zgłoszono ponad 2 tys. komiksów.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Z wyrazami szacunku
Łukasz Trawiński
Ministerstwo Edukacji Narodowej

List  z taką informacją otrzymaliśmy wczoraj drogą elektroniczną.
Do konkursu „Wy(ko)miksuj się z dopalaczy”, którego organizatorem był minister edukacji narodowej we współpracy z ministerem zdrowia i ministerem spraw wewnętrznych przystąpiły cztery klasy naszego gimnazjum: kl. 2a, 2f, 3a i 3e. Uczniowie mieli wykonać komiks – pracę konkursową, której treścią była historia pod tytułem „Dopalacze kradną życie”. Celem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat szkodliwego działania dopalaczy oraz kształtowanie negatywnej postawy wobec ich używania.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę ze złego wpływu dopalaczy na ludzki organizm. Cieszymy się, że rozumieją to także uczniowie naszej szkoły, którzy podczas jednej z lekcji języka polskiego rozmawiali o niebezpieczeństwach związanych z dopalaczami oraz utrwalając wiadomości o komiksie, wykonali prace konkursowe.
Jedna z tych prac została wyróżniona przez komisję konkursową. Wykonała ją uczennica klasy 2a – Zuzanna Szczapa. Opiekę nad uczennicą sprawowała nauczycielka języka polskiego – p. Małgorzata Jaroszczyk.
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, dziękujemy a autorce wyróżnionej pracy gratulujemy.

Szczegółowe informacje o wynikach konkursu i zdjęcia nagrodzonych prac znajdziesz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content