22 października 2015 r. nad zalewem Muchawka uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej i p. Mirosława Filimoniuka wzięli udział w międzypowiatowych sztafetowych biegach przełajowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Siedlcach. Zespół dziewcząt zajął II miejsce, a chłopców XI. Sztafeta dziewcząt uzyskała  awans do XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Sztafeta dziewcząt 10X800 m biegła w składzie:
1. Sobiczewska Kamila (1d)
2. Stawska Olga (1f)
3. Jastrzębska Magdalena (2b)
4. Mirosław Monika (2b)
5. Hajduk Aleksandra (2b)
6. Lipska Magdalena (2c)
7. Olędzka Karolina (2c)
8. Katarzyna Jońska (3e)
9. Grzankowska Wiktoria (3e)
10. Kwiatkowska Sara (3e)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content