Warsztaty językowe na Malcie

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach językowych na Malcie,  wyspiarskim państwie położonym w Europie południowej na Morzu Śródziemnym, połączonych ze zwiedzaniem tej malowniczej wyspy.
Uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję do doskonalenia swoich umiejętności językowych podczas 20 godzin zajęć językowych z native speakerami (nauczycielami szkoły European School of English). Po zajęciach młodzież będzie poznawać historię, kulturę i zwyczaje mieszkańców wyspy podczas 4 wycieczek krajoznawczych w tym: do stolicy Malty – Valletty gdzie weźmiemy udział w prezentacji audio-wizualnej „The Malta Experience” która przybliży nam historię tego kraju , średniowiecznego miasta Mdina położonego na wzgórzu z którego roztacza się widok na całą wyspę oraz na sąsiednią wyspę Gozo. Ponadto jeden dzień poświęcony będzie na zwiedzenie całej wyspy Malta.
Uczniowie zakwaterowani będą u rodzin maltańskich, co będzie dodatkową okazją do bezpośredniego kontaktu z żywym językiem angielskim, który jest na Malcie językiem urzędowym.

Pobyt na Malcie to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Szczegółowych informacji udzielają
p. Małgorzata Ponikowska
p. Monika Walęcka

A oto niektóre z miejsc, które będziemy podziwiać podczas naszej wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content